Naujiena

Vilniaus kolegijos studentų praktika Vilniaus teritoriniame skyriuje

2021 11 22

LGKVC Vilniaus teritoriniame skyriuje praktiką atliko septyni Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto Lietuvių gestų kalbos vertimo studijų programos III kurso studentai. Nors laikotarpis vertėjams buvo įtemptas dėl gausybės užsakymų, tačiau suformuota mentorių komanda susitvarkė su paskirtomis užduotimis ir sulaukė gražių atsiliepimų apie mentorių darbą bei organizuotą praktiką.

Keletas studentų atsiliepimų: „Vertėjai mentorystės darbą atliko kvalifikuotai. Praktika buvo organizuota puikiai, dirbome su skirtingais mentoriais. Tai labai patiko, nes buvo galimybė susipažinti su skirtingais vertėjų darbo stiliais, aplinkomis. Jūsų kolektyve jaučiamas bendruomeniškumas į kurį tikrai norisi vis sugrįžti“.

„Mes džiaugiamės teigiamais studentų atsiliepimais apie mūsų skyriuje organizuotą praktiką. Tokie susitikimai yra visapusiškai naudingi, nes leidžia įvertinti klaidas, siekti geresnės kokybės. Dedame visas pastangas, kad praktika būtų naudinga,“ – susitikime pabrėžė Vilniaus teritorinio skyriaus vedėja Danguolė Dragūnienė.

Paskutinę praktikos studentų dieną vyko organizuotas aptarimas. Studentės kartu su praktikos vadove LGKVC Vilniaus teritorinio skyriaus vedėja Danguole Dragūniene ir mentore lietuvių gestų kalbos vertėja Vilma Šteinert aptarė praktikos organizavimo subtilybes, iškilusius iššūkius.

Studentės nuoširdžiai dėkoja LGKVC Vilniaus teritoriniam skyriui už puikiai organizuotą praktiką ir mentoriams už savo patirties dalijimąsi bei galimybę stebėti ir aptarti įvairias vertimo situacijas.

LGKVC Vilniaus teritorinio skyriaus informacija


Paskutinį kartą redaguota: 2021 11 22