Naujiena

Studenčių įspūdžiai apie praktiką

2018 05 24

<--- Milda Elena --->
Vilniaus kolegijos, II kurso Lietuvių gestų kalbos vertimo studentės!
Šios studentės, nuo balandžio 15 iki gegužės 11 - dienos, KAGKVC atliko vertėjo darbo stebėjimo praktiką. Įdomu, kokios patirties pasisėmė atlikdamos vertėjo stebėjimo praktiką, ką naujo sužinojo apie vertėjų darbą? Kas labiausia patiko praktikos metu? Su kokiais sunkumais teko susidurti? Ar praktika buvo naudinga?
Milda ir Elena dalijasi savo įspūdžiais!

"1..2...3... BALANDŽIO 15 diena.Traukinys Vilnius – Kaunas pajuda, kartu su visais lūkesčiais ir begale klausimų. Kokia bus toji vertėjo darbo stebėjimo praktika. Kiek vertimų teks pamatyti, kokie jie, kaip jiems ruošiamasi ar nesiruošiama? Kokia vertėjo kasdienybė?
Ir štai jau gegužės 11, paskutinį kartą praktikos metu judam traukiniu Vilnius- Kaunas. Visi klausimai, apie vertėjas atsakyti. Sužinota ir išnagrinėta ne tik vertėjų centro darbo veikla, bet ir vertimų specifika ir pamatyta kaip jiems ruošiamasi. Supratome, kad vertėjos visuomet turi būti pasiruošusios pakliūti į įvairiausias situacijas. Nuo kasdienių paslaugų vertimo iki konferencijų. Visas praktikos mėnuo atrodo tiesiog praskriejo. Gal dėl to, kad kas dieną sužinodavome vis kažką naujo, pamatydavom vis kitą vertimo situaciją, o gal dėl labai šaunaus vertėjų kolektyvo, kuris mus labai šiltai sutiko. Pamatėme įdomaus darbo perspektyvas vertėjų centre ir tikimės čia sugrįžti kitais metais!"
Džiugu, jog praktika buvo naudinga! Lauksime Jūsų kitais metais, merginos! 

Paskutinį kartą redaguota: 2019 11 04