Naujiena

Savanorystė teikiant pagalbą Ukrainos pabėgėliams

2022 04 14

Į Lietuvos kurčiųjų draugijos kvietimą burtis į PAGALBOS UKRAINAI SAVANORIŲ gretas, atsiliepė Lietuvių gestų kalbos vertimo centro Vilniaus teritorinio skyriaus vedėja Danguolė Dragūnienė, vertėja-ekspertė Ieva Pečiulytė-Silaeva ir gestų kalbos vertėjas Arūnas Šaukeckas.

VšĮ Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centre vyko susitikimas su klausos negalią turinčiais pabėgėliais ir savanoriais, kurie teikia reikiamą pagalbą Vilniaus apskrityje. Susitikimo metu kurtieji ukrainiečiai pasidalino su kokiais sunkumais teko susidurti kelionės metu pasiekiant Lietuvą. Koordinatorė Rima Paulauskienė atsakinga už savanorių komandą Vilniaus apskrityje suteikė informaciją apie apgyvendinimo sąlygas, darbo paieškas, dokumentų tvarkymą, maisto davinius ir t.t. LGKVC Vilniaus teritorinio skyriaus vedėja Danguolė Dragūnienė papasakojo apie teikiamas gestų kalbos vertimo paslaugas Lietuvoje. Kurtieji ukrainiečiai iš visos širdies dėkojo savanorių komandai už jų rūpestį, supratimą, šilumą ir pagalbą sprendžiant jų problemas.

Ne be reikalo yra sakoma, kad žmogaus prigimties esmė – dešimtys tūkstančių paprasčiausių gerų poelgių, kuriais nusakoma kiekviena mūsų diena. Prieš ką nors darydami nepamirštame, kiek daug galimybių yra padėti kitiems! Padaryti geri darbai niekur nedingsta. Geri darbai nepasimiršta, kas nors juos pastebi ir įvertina.

LGKVC Vilniaus teritorinio skyriaus informacija


Paskutinį kartą redaguota: 2022 04 15