Naujiena

Ramunės Leonavičienės 15 metų veiklos jubiliejus!

2018 06 27

Niekada nevėlu džiaugtis ir didžiuotis žmonėmis, kurie to nusipelnė!
Pirmąją vasaros dieną minėjome Lietuvių gestų kalbos vertėjų asociacijos prezidentės bei Kauno apskrities gestų kalbos vertėjų centro direktorės Ramunės Leonavičienės 15 metų veiklos jubiliejų!

Audringais plojimais buvo palydėta R. Leonavičienė, kuomet pasidalijo savo 15 metų veiklos patirtimi. Keliaudama laiko tėkme, pasakodama savo veiklos istoriją, mes sužinojome, kokį nelengvą kelią teko praeiti, su kokiais sunkumais susidurti, kaip įveikti iššūkius ir niekada nenuleisti rankų ir siekti savo tikslų. Prisiminusi visus nusivylimus ir džiaugsmus, kurie ją lydėjo, tačiau su džiaugsmu atvedė į tą tašką, kuriame dabar yra.

Tądien Socialinės apsaugos ir darbo ministerija už ilgametį, pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą apdovanojo aukščiausiu ministerijos įsteigtu įvertinimu – Gerumo žvaigžde.

Nuoširdžiais žodžiais, palinkėjimais svečiai sveikino Ramunę L., linkėjo ir toliau būti tokiu žmogumi, partnere, kolege, drauge. Ir toliau siekti savo tikslų, dirbti, dalintis išmintimi, būti kantria, tikėti savimi.

Džiaugiamės, kad ilgametis ir sunkus darbas bei atsidavimas nelieka nepastebėtas. Geras visada grįžta geru!
Didžiuojamės Jumis!

Daugiau džiugių akimirkų iš šventės galite rasti mūsų FACEBOOK paskyroje Lietuvių gestų kalbos vertimo centras


Paskutinį kartą redaguota: 2019 11 04