Naujiena

Nuotolinio vertimo programėlės projekto aptarimas Bendrajame pagalbos centre

2022 10 26

Spalio 24 d. lankėmės Bendrajame pagalbos centre - 112 - SKUBI PAGALBA, kur susitikome su Lietuvos kurčiųjų draugijos, Neįgaliųjų reikalų departamento bei Bendrojo pagalbos centro atstovais. Šio susitikimo tikslas – rengiamo nuotolinio vertimo programėlės projekto suderinimas su jau veikiančia 112 mobiliąja programėle.

Susitikimo metu susipažinome išsamiau, kaip veikia 112 programėlė ir kaip kurtieji jos pagalba gali išsikviesti skubiosios pagalbos tarnybas su gestų kalbos vertimu bei aptarėme nuotolinio vertimo projekto ir 112 programėlių suderinimo galimybes.

„Džiaugiamės, jog į pagalbą pasitelkę šiuolaikines technologijas ir kartu su NRD įgyvendinę šį projektą, užtikrinsime dar kokybiškesnį ryšį ir gestų kalbos vertimo paslaugų pasiekiamumą įvairiais kanalais, klausos negalią turintiems asmenims“, - sako Ramunė Leonavičienė, LGKVC direktorė.

Primename, jog LGKVC gestų kalbos vertėjai nuolat budi Bendrajame pagalbos centre - 112 ir yra pasiruošę padėti klausos negalią turintiems žmonėms nelaimės atveju.


Paskutinį kartą redaguota: 2022 10 26