Naujiena

Metodinio skyriaus vedėja Lina Juozaitienė praktinių mokymų „Kaip parengti kiekvienam prieinamą informaciją?“ lektorė

2023 02 23

Vasario 15 d. LGKVC metodinio skyriaus vedėja Lina Juozaitienė skaitė pranešimą praktiniuose mokymuose viešojo sektoriaus darbuotojams „Kaip parengti kiekvienam prieinamą informaciją?". Lina pristatė Lietuvių gestų kalbos vertimo centro veiklą ir atkreipė dėmesį į svarbiausius dalykus užsakant paslaugas.

Pagrindinės aptartos temos:

  • Kokias funkcijas atlieka LGKVC ir kokio tipo vertimo paslaugos yra teikiamos?
  • Kaip užsakyti vertimo paslaugas tiek individualiems asmenims, tiek organizacijoms?
  • Kaip bendradarbiauti su gestų kalbos vertėjais, kad gestų kalbos vertimas būtų atliktas kuo efektyviau?

Ji taip pat pasidalino įdomia informacija apie gestų kalbą, oficialų jos įteisinimą ir šios kalbos vartotojus. Renginys buvo organizuojamas gyvai ir transliuojamas per nuotolį, jį sudarė teorinė dalis, praktinė sesija ir panelinė diskusija.

„Džiaugiuosi atstovaudama LGKVC viešų paskaitų ciklo „Prieinamumas atveria galimybes“ paskaitose kaip lektorė ir galėdama pasidalinti aktualia informacija apie gestų kalbos vertimo paslaugas ir jų prieinamumą. Tikiu, kad ši programa padės daugiau žmonių teisingai suprasti įvairių organizacijų pateikiamą informaciją, pagerinti informacijos prieinamumą ir didinti žinomumą apie LGKVC paslaugas“, - sako Lina Juozaitienė, metodinio skyriaus vedėja.

Mokymus organizuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM. Šiais metais yra planuojama ir daugiau susitikimų su viešojo sektoriaus darbuotojais šiomis aktualiomis temomis.


Paskutinį kartą redaguota: 2023 02 23