Naujiena

Metodinio skyriaus susitikimas su Arūnu Bražinsku

2023 03 15

Kovo 10 d. metodinio skyriaus komanda susitiko su LGKVC direktorės pavaduotoju Arūnu Bražinsku. Susitikimo tikslas buvo aptarti lietuvių gestų kalbos metodinio skyriaus vykdomus mokymus ir jų formą. Ieškoti sprendimų, kaip dar gerinti mokymų kokybę.

Kolegos aktyviai diskutavo mokymų temomis, dalinosi patirtimi vedant mokymus. Metodinio skyriaus kolektyvas yra jaunas ir siekiantis tobulėti, todėl jaučia atsakomybę perduoti žinias ir išmokyti gestų kalbos mokymų dalyvius kuo kokybiškiau.

Į susitikimą Vilniuje atvyko visos metodinio skyriaus vyr. specialistės: Mantė Daunienė, Otilija Kolodenskytė-Di Fazio, Eliza Dobilaitė, Erika Jočytė ir naujai prisijungusi kolegė Veronika Michailova.

LGKVC metodinis skyrius organizuoja nemokamus lietuvių gestų kalbos kursus tiek pradedantiesiems (A.1.1 lygis), tiek pažengusiesiems (A.1.2 lygis). Taip pat atskiri mokymai vykdomi policijos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams, bei tęstiniai mokymai Kauno ir Šiaulių globos namų darbuotojams.

Gyvi mokymai vyksta Vilniuje, Kaune bei Panevėžyje, o vykdant nuotolinius mokymus galime pasiekti ir atokesniuose Lietuvos miestuose gyvenančius dalyvius. Per šiuos metus yra numatyta apmokyti apie 100 dalyvių.


Paskutinį kartą redaguota: 2023 03 15