Naujiena

LGKVC metodinis skyrius įgyvendina programą „Lietuvių gestų kalba girdintiesiems A2.1"

2022 09 20

„Lietuvių gestų kalba girdintiesiems A2.1" – mokymų programa, kurią pirmą kartą įgyvendina LGKVC metodinis skyrius. Mokymai yra skirti girdintiesiems, kurie nori išmokti gestų kalbos, kad galėtų komunikuoti su kurčiaisiais asmeninėje ar darbo aplinkoje.

Pirmoji mokymų grupė startavo rugpjūčio 24 d. ir truks tris mėnesius. Joje mokosi 12 asmenų, kurie su lektoriais susitinka du kartus per savaitę. Rugsėjo viduryje startuoja ir kitos, įvairių gestų kalbos mokymo lygių, grupės. 

„Šie mokymai vyksta pirmą kartą, tad labai džiaugiamės, kad atvyko mokytis motyvuoti ir žingeidūs „studentai", kurie turi aiškų tikslą, kur pritaikyti mokymų metu įgytas žinias. Tikimės, jog nauji praktiniai įgūdžiai padės dar lengviau bendrauti su kurčiaisiais ir atliepti abiejų bendruomenių poreikius", - įspūdžiais apie mokymus dalijasi Lina Juozaitienė, LGKVC metodinio skyriaus vedėja.

Iki metų pabaigos LGKVC metodinis skyrius planuoja organizuoti seriją mokymų: policijos pareigūnams, pagal jiems specialiai parengtą programą, Klaipėdos globos namų darbuotojams, LKD asocijuotiems nariams ir žmonėms, kurie tiesiog nori išmokti gestų kalbos.

Sekite naujienas, būtinai pasidalinsime ir artėjančių mokymų akimirkomis!


Paskutinį kartą redaguota: 2022 09 20