Naujiena

LGKVC Kauno teritorinio skyriaus darbuotojų susitikimas su Kauno kurčiųjų reabilitacijos centro kolektyvu

2022 10 07

Spalio 5 d. LGKVC direktorė Ramunė Leonavičienė ir Kauno teritorinio skyriaus vedėja Vilma Liukenskienė kartu su šio skyriaus gestų kalbos vertėjais susitiko su Kauno kurčiųjų reabilitacijos centro kolektyvu, atstovaujamu centro direktorės Jūratės Pugačiauskienės ir Kauno kurčiųjų teritorinės valdybos pirmininko Mykolo Balaišio. Susitikimo tikslas buvo pasidalinti darbo patirtimi bei aptarti tolimesnį abiejų šalių bendradarbiavimą, teikiant gestų kalbos vertimo paslaugas.

Susitikimas buvo puiki proga susipažinti su naujai prisijungusiais darbuotojais ir aptarti, kaip Kauno teritorinio skyriaus gestų kalbos vertėjai ir Kauno kurčiųjų reabilitacijos centro socialines paslaugas teikiantys darbuotojai galėtų dar efektyviau bendradarbiauti, kad atlieptų kurčiųjų poreikius ir suteiktų visapusiškai kokybiškas ir išbaigtas paslaugas.

„Šis susitikimas buvo puiki proga pasikalbėti, kaip kartu galėtumėm spręsti esamas problemas ir ką galėtumėm nuveikti daugiau kurčiųjų labui. Galimybė gyvai pasimatyti ir pabendrauti komandoms – visuomet puiki praktika, juk abi pusės yra suinteresuotos kuo glaudžiau bendradarbiauti, kad suteiktų kurtiesiems kuo aukštesnės kokybės paslaugas. Todėl šis gyvas susitikimas leido geriau susipažinti, ypač naujai prisijungusiems komandų nariams, kartu padiskutuoti giliau apie esamas problemas, apsikeisti mintimis apie galimus jų spendimo būdus, nutarti, kokių veiksmų imsimės ateityje, kad užtikrintumėm paslaugos išbaigimą ar tęstinumo poreikį.

Nusprendėme organizuoti daugiau susitikimų su kurčiųjų bendruomene, kas padėtų didinti žinomumą apie teikiamas paslaugas bei jų prieinamumą kurtiesiems. Džiaugiuosi šilta ir draugiška atmosfera, kuri vyravo viso susitikimo metu ir viltingai nuteikia, jog kartu galime pasiekti daugiau, nes esame stiprūs ir bendradarbiaujantys partneriai,“ – sako R. Leonavičienė, LGKVC direktorė.


Paskutinį kartą redaguota: 2022 10 07