Naujiena

LGKVC bendradarbiavo su VšĮ „SOPA“ įgyvendinant „DUOday 2023“ iniciatyvą

2023 08 07

Šiais metais Lietuvių gestų kalbos vertimo centras prisijungė prie VšĮ „SOPA“ vykdomos „DUOday 2023“ iniciatyvos įgyvendinimo. Vilniaus teritorinio skyriaus vertėja Kamilė Cibulskaitė atliko iniciatyvos dalyvių video istorijų vertimą į lietuvių gestų kalbą.

VšĮ „SOPA“ šią iniciatyvą organizuoja Lietuvoje kiekvienais metais gegužės 25 d. Tai diena, kai įmonės bei organizacijos visame pasaulyje kviečia žmones su negalia išbandyti naujas profesijas - darbo roles, susipažinti su darbo specifika, pabendrauti su darbuotojais ir iš arčiau susipažinti su organizacijų vidumi.

Dėkojame VšĮ „SOPA“ direktorei Jurgitai Kuprytei už bendradarbiavimą ir LGKVC Vilniaus teritoriniam skyriui įteiktą padėką už operatyvų ir kokybišką vaizdo klipų vertimą į lietuvių gestų kalbą.

Tikimės, jog kitais metais prie šios iniciatyvos LGKVC prisijungs ne tik teikiant vertimo į lietuvių gestų kalbą paslaugas, bet ir galėsime pasiūlyti galimybę supažindinti žmones su negalia su gestų kalbos vertėjo profesija, pažinti įstaigą iš vidaus, išbandyti darbuotojų užduotis, pabendrauti su kolegomis.

„DUOday 2023“ inicityvos istorijas su vertimu į lietuvių gestų kalbą žiūrėkite Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM Youtube kanale:

https://www.youtube.com/watch?v=yqiGe6aLOMM
https://www.youtube.com/watch?v=qFTxuvRIvvc
https://www.youtube.com/watch?v=BiL3PZ1AD6I
https://www.youtube.com/watch?v=pQ9VO9u2kLQ


Paskutinį kartą redaguota: 2023 08 08