Naujiena

Lankomės Panevėžio kurčiųjų reabilitacijos centre

2022 06 16

Birželio 13 d. LGKVC direktorė Ramunė Leonavičienė ir pavaduotojas Arūnas Bražinskas kartu su LGKVC Panevėžio teritorinio skyriaus vedėja Sandra Kemeraitiene lankėsi Panevežio kurčiųjų rebilitacijos centre, kuriam atstovauja direktorė Otilija Kolodenskytė-Di Fazio.

Susitikimo metu pristatėme gestų kalbos vertėjų darbą, aptarėme kaip užsakyti gestų kalbos vertimo paslaugas ir kokią informaciją pateikti užsakymo metu. Kalbėjomės apie bendradarbiavimą ir kaip galime pagerinti gestų kalbos vertimo paslaugų prieinamumą. Diskutavome ir kalbėjomės apie kurčiųjų lūkesčius bei poreikį, aptarėme kylančias problemas ir kaip visi kartu galėtumėm jas efektyviai išspręsti. Taip pat pasidžiaugėme sklandžiu Panevėžio kurčiųjų reabilitacijos centro ir LGKVC Panevėžio teritorinio skyriaus bendradarbiavimu.

„Tokie gyvi susitikimai padeda dar geriau išgirsti kurčiųjų poreikį ir efektyviai spręsti aktualias problemas. Džiaugiamės, sklandžiu bendradarbiavimu, o mūsų tikslas – nesustoti ir ateityje dar geriau atliepti gestų kalbos vertimų paslaugų prieinamumą visoje Lietuvoje“, – sako Ramunė Leonavičienė, LGKVC direktorė.


Paskutinį kartą redaguota: 2022 06 22