Naujiena

Ketvirtinis susitikimas LGKVC Klaipėdos teritoriniame skyriuje!

2022 06 27

Birželio 23 d. LGKVC teritorinių skyrių vedėjai ir LGKVC direktorė Ramunė Leonavičienė susitiko Klaipėdos teritoriniame skyriuje, kur vyko ketvirtinis vadovų komandos susitikimas. Susitikimo dienotvarkė buvo intensyvi – palietėme daug mums aktualių klausimų, ieškojome naujų sprendimų, diskutavome, kaip dar labiau galėtumėm gerinti LGKVC darbo kokybę. Susitikimo metu:

  • aptarėme LGKVC veiklos einamuosius klausimus,
  • ieškojome sprendimų, kaip gerinti LGKVC veiklos kokybę,
  • siūlėme idėjas, kokių naujovių galėtumėm pasiūlyti mūsų klientams,
  • diskutavome, ką galime padaryti, kad dar efektyviau galėtumėm organizuoti darbus,
  • gvildenome klausimus, kaip dar labiau stiprinti komandinį bendradarbiavimą ir kurti darnumą.

„Tokie gyvi susitikimai su vadovų komanda padeda efektyviai išspręsti įvairius klausimus ir pasisemti įkvėpimo naujoms idėjoms. Galimybė visiems kartu pasikalbėti ramioje aplinkoje bei laikas su komanda yra itin svarbūs sėkmingam bendradarbiavimui. Pokalbiai su kolegomis įkvepia, o grįžtamasis ryšys ir nuomonių įvairovė padeda mums visiems kartu tobulėti kaip komandai,“ – sako Nijolė Kaubrienė, LGKVC Klaipėdos teritorinio skyriaus vedėja.

Šie susitikimai organizuojami kartį į ketvirtį, kaskart vis kitame LGKVC teritoriniame skyriuje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje. Kitą kartą planuojame pasimatyti Panevėžyje.


Paskutinį kartą redaguota: 2022 06 27