Naujiena

Ketvirčio rezultatų aptarimas

2022 04 15

Siekiant įgyvendinti 2022 metų strateginiame plane užsibrėžtus tikslus, Vilniaus teritorinio skyriaus darbuotojai susirinko aptarti pirmo ketvirčio veiklos rezultatus. Vilniaus teritorinio skyriaus vedėja Danguolė Dragūnienė pateikė statistinius 2022 m. ir 2021 m. suteiktų vertimo paslaugų nuotoliniu ir kontaktiniu būdu duomenis. Skaičiai skiriasi, karantino atlaisvinimai įtakojo kontaktiniu būdu atliekamų paslaugų skaičiaus didėjimą, lyginant su 2021 m. pirmo ketvirčio pasiektais rezultatais. Aptartas vertėjams kvalifikacijos kėlimo mokymų planas šiems metams ir kiti aktualūs klausimai. 

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su „Stiprūs kartu“ savanoriais  kreipėsi  su prašymu į LGKVC prisidėti darbuotojus prie ukrainiečių apgyvendinimo suradimo su koordinavimo tarp piliečių, kurie sutinka laikinai skirti būstą bei pačių nuo karo bėgančių asmenų.

Prašymas išgirstas. Vilniaus teritorinio skyriaus gestų kalbos vertėja Diana Girnytė atsiliepė į prašymą ir prisidėjo prie svarbios misijos  šiuo metu. Diana papasokojo apie darbo pobūdį su duomenų sistema surenkant kontaktus, keičiantis informaciją, suvedant ją į duomenų bazę, apie patirtus pojūčius. „Šis darbas davė supratimą, kas iš tikrųjų yra tikri geri ir prasmingi darbai, daug prasmės yra tame“ – sako Diana.

Dėkojame Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir „Stiprūs kartu“ komandai už nuoširdų bendradarbiavimą ir išreikštą padėką Lietuvių gestų kalbos vertimo centro Vilniaus teritorinio skyriaus darbuotojai Dianai Girnytei.

Vienybė težydi!

LGKVC Vilniaus teritorinio skyriaus informacija


Paskutinį kartą redaguota: 2022 04 15