Naujiena

Atvirų durų dienos LGKVC skyriuose Vilniuje ir Kaune

2022 10 14

Atvirų durų dienos LGKVC skyriuose - viena iš mūsų iniciatyvų, kurią tęsiame prasidėjus naujiems mokslo metams. Šią savaitę LGKVC Vilniaus ir Kauno teritoriniuose skyriuose lankėsi studentai, šiuo metu studijuojantys lietuvių gestų kalbą. Šių susitikimų tikslas - supažindinti su LGKVC veikla, pabendrauti su gestų kalbos vertėjais, išgirsti apie jų darbo specifiką, iššūkius ir galimybes.

Kauno teritoriniame skyriuje lankėsi Kauno kolegijos gestų kalbos studijų programos studentai ir jų dėstytojas M. Balaišis. Studentus sutiko ir supažindino su Kauno teritorinio skyriaus veikla skyriaus vedėja Vilma Liukenskienė. Vyr. vertėja Dalė Nevardauskienė pasakojo apie darbo specifiką, savo patirtimi dalijosi gestų kalbos vertėjai Arnoldas Matulis ir Mantas Radavičius.

Vilniaus teritoriniame skyriuje lankėsi Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto Lietuvių gestų kalbos vertimo studijų I kurso studentai. Skyriaus vedėja Danguolė Dragūnienė papasakojo apie skyriaus veiklą, vertėja-koordinatorė Beata Soroko papasakojo apie užsakymų priėmimą bei jų skirstymą, o vertėja-konsultantė Ieva Pečiulytė-Silaeva pasidalino apie darbą su gestų kalbos vertėjais.

Studentų aktyvūs klausimai ir smalsūs žvilgsniai džiugiai nuteikia, jog auga nauja ir žingeidi gestų kalbos vertėjų karta! 


Paskutinį kartą redaguota: 2022 10 14