Naujiena

Apsilankymas Mažeikių rajono savivaldybėje

2022 06 14

Birželio 8 d. LGKVC direktorė Ramunė Leonavičienė kartu su LKD atstovais, prezidentu Kęstučiu Vaišnora ir viceprezidentu Mykolu Balaišiu, lankėsi Mažeikių rajono savivaldybėje, kur vyko konferencija „Lietuvos kurčiųjų bendruomenė: prieinamumo iššūkiai ir galimybės“. Renginį inicijavo Mažeikių rajono Neįgaliųjų centro direktorė ir Mažeikių rajono kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų draugijos pirmininkė Audronė Šimkuvienė.

Susitikimo metu kalbėjome apie kurčiųjų poreikius bei lūkesčius, gestų kalbos ypatumus. Aptarėme gestų kalbos vertėjo darbą, pristatėme, kaip užsisakyti vertimo paslaugas ir kokią informaciją svarbu pateikti užsakymo metu. Konferencijoje taip pat pristatėme LGKVC metodinio skyriaus paslaugas ir galimybes įgyti gestų kalbos įgūdžių.

Vizito metu apsilankėme ir Mažeikių rajono kurčiųjų bendruomenės centre, kur susipažinome su neįgaliųjų organizacijų vykdomais projektais. Buvo be galu įdomu išgirsti apie centro vystomas idėjas ir iš arčiau susipažinti su kurčiųjų bendruomenės veiklomis.

„Nuoširdžiai dėkojame LKD, Mažeikių rajono kurčiųjų bendruomenės centrui ir rajono savivaldybei už bendradarbiavimą ir indėlį sprendžiant klausos negalią turinčių asmenų poreikius“, sako Ramunė Leonavičienė, LGKVC direktorė.

Primename, kad nemokamas nuotolinio vertimo paslaugas 24/7 galima gauti Skype paskyroje, o skubiais atvejais pasinaudoti bendrojo pagalbos centro paslaugomis.

Nuotr. Mažeikių r. savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus, LKD ir LKGVC.


Paskutinį kartą redaguota: 2022 06 14