Mes žiniasklaidoje

Klaipėdą kaitino grupės „8 Kambarys“ koncertas: buvo verčiamas į gestų kalbą

2021 08 23

Praėjusį šeštadienį Klaipėdos Elinge savo koncertą surengė viena žinomiausių šalies repo grupių – „8 Kambarys“. Pirmą kartą Lietuvoje į gestų kalbą verčiamo koncerto nepraleido daugybė grupės gerbėjų, tarp kurių ir klausos negalią turinčių. Turo „Kaitra“ metu aplankę Klaipėdą, atlikėjai džiaugėsi vienu įsimintiniausių šios vasaros vakarų.

„Klaipėda turi išskirtinę energiją, čia visada malonu grįžti ne tik koncertuoti, bet ir pailsėti. Elingo scena išsiskiria nuo kitų – tiek prišvartuoti, tiek iškelti į krantą laivai sustiprina Klaipėdos atmosferą. O šiais metais mūsų pasirodymas bus ypatingas ne tik naujais kūriniais bei dar labiau išdirbta programa, bet ir galimybe koncertu mėgautis klausos negalią turintiems asmenims. Bus gestų vertėjos, ir mums patiems labai įdomu pamatyti rezultatą“, – dar prieš koncertą pasakojo vaikinai.

Panašu, kad grupės „8 Kambarys“ vaikinų norai išsipildė su kaupu – šimtai kartu su atlikėjais jų dainas dainuojančių gerbėjų ir iki šiol neregėta idėja – koncerto vertimas į gestų kalbą.

Skaityti daugiau 15min.lt
Paskutinį kartą redaguota: 2021 09 22