Medijų vertimas

Tinklalaidė „Unikalu“ (su vertimu į gestų k.)

2021 06 29

Jau visiems gerai žinomos laidos „Saulės miesto lyderiai“ kūrėjai šį pavasarį parengė dar vieną išskirtinį ir analogų neturintį projektą „Unikalu“, kuriuo metu bus kviečiama susipažinti ne tik su išskirtiniais Lietuvos žmonėmis, bet ir atrasti nepakartojamas vietas.

O nuo gegužės 4-osios, minint gestų kalbos Lietuvoje pripažinimą, kūrėjai nusprendė šias laidas pritaikyti ir kurtiesiems. Daugiau apie projektą galite rasti paspaudę nuorodą čia
Taip pat kviečiame peržiūrėti ir pirmąją „Unikalu“ laidą su vertimu į gestų kalbą. Pirmasis projekto su Asta Lesauskiene herojus – visą savo gyvenimą muzikai paskyręs Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ meno vadovas Remigijus Adomaitis.

Šiaulių vardą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje garsinantis R. Adomaitis pačioje Šiaulių miesto širdyje – Prisikėlimo aikštėje – atvirai pasakos, ką jam reiškia darbas su berniukais ir jaunuoliais, kaip choras padeda užauginti tikrus vyrus. Meno vadovas atskleis, kodėl būna sunku atsisveikinti su choristais ir kada ant scenos jam vos pavyko sutramdyti besiveržiančias ašaras.
„Yra buvęs vienas koncertas ir iki šiol atsimenu tą jausmą, kada aš pagalvojau – tik neapsižliumbk“, – prisipažino Remigijus.

#UNIKALU kviečia atrasti unikalius Lietuvos žmones bei vietas.

Video nuoroda su vertimu į gestų kalbą.

LGKVC Šiaulių teritorinis skyrius


Paskutinį kartą redaguota: 2021 09 09